Wyjazd studencki w region Val di Sole

Studia to jeden z najbardziej zapadających w pamięć okresów. Natłok codziennych obowiązków sprawia, że od czasu do czasu warto oderwać się od codzienności i spędzić czas z przyjaciółmi. Wyjazd studencki w region Val di Sole to doskonałe rozwiązanie, które pozwoli Ci naładować baterie na kolejny semestr, by ruszyć do przodu z jeszcze większą energią do działania. Korzystając z oferty StudenckieWyjazdy.pl możesz cieszyć się doskonałą organizacją i zabawą ze znajomymi, bez wkładania wysiłku w przygotowanie całej podróży.
Wyjazd studencki Val di Sole

Czym charakteryzuje się region Val di Sole?

Region Val di Sole to malownicze, zapierające dech w piersiach miejsce o wyjątkowych krajobrazach, szeregu atrakcji oraz niesamowitych restauracjach. To jeden z najchętniej odwiedzanych regionów narciarskich we Włoszech, stanowiący część kompleksu Skirama Dolomit Adamello-Brenta. Co więcej, Val di Sole wyróżnia się najbardziej obfitymi opadami śniegu w Alpach, co w wyniku dodatkowego zaśnieżania sztucznym śniegiem czyni region idealnym miejscem dla miłośników jazdy na nartach i spędzania czasu na śniegu.

Opcje zakwaterowania podczas studenckiego wyjazdu w Dolomity

Podczas organizowanej przez StudenckieWyjazdy.pl podróży istnieje kilka opcji zakwaterowania, dzięki czemu można tak ważną kwestię dostosować do swoich potrzeb. Wśród dostępnych rozwiązań możesz wybrać apartamenty 4-osobowe z aneksem kuchennym oraz łazienką, lokale 5 i 6-osobowe z łazienką i aneksem kuchennym, a także 6/7-osobowe i 8-osobowe. Wszystkie dostępne apartamenty posiadają aneks kuchenny oraz łazienkę. Wybór konkretnego uzależniony jest od liczby osób, z jakimi zamierzasz spędzić tak wyjątkowy czas.

Jakie atrakcje są dostępne na studenckim wyjeździe do Val di Sole?

Wybierając wyjazd zorganizowany przez StudenckeWyjazdy.pl możesz być pewien szeregu atrakcji, które przełożą się na jakość spędzonego w regionie Val di Sole czasu. Niesamowite centra narciarskie, połączone z Madonna di Campiglio i Pinzolo. To także wiele wyjazdów i zwiedzania najciekawszych atrakcji, białego szaleństwa oraz odwiedzania niepowtarzalnych restauracji z regionalnym jedzeniem. W dzień szusowanie po nadzwyczajnych trasach narciarskich, a wieczorem relaks i imprezy z przyjaciółmi.

Jak zapisać się na studencki wyjazd do Val di Sole?

Pragnąc zapisać się na wyjazd studencki do regionu Val di Sole koniecznie zajrzyj na stronę StudenckieWyjazdy.pl. Znajdziesz na niej formularz zapisu, po którego wypełnieniu powinieneś potwierdzić swój udział w wycieczce wpłatą na podane w e-mailu zwrotnym konto. Na dokonanie przelewu są aż trzy dni robocze, dlatego z pewnością uda Ci się wykonać zadanie w określonym czasie. Więcej informacji znajdziesz na stronie organizatorów, z którą warto się bliżej zapoznać. W razie pytań możesz skontaktować się z pracownikami firmy, którzy udzielą wszelkich istotnych informacji.